Na 1. června připadá Mezinárodní den dětí. I naše škola se k oslavám připojila. Na ZŠ Partyzánská se tak od 8:30 uskutečnil dětský den. Hlavními organizátory byli letos deváťáci, pod vedením paní učitelek Slámové a Vostarkové. Žáci 9. tříd si připravili různá stanoviště, kterých bylo celkem jedenáct. Naši nejmenší si mohli například nafouknout a pomalovat balónek, vylovit rybičky, zahrát petangue, zkusit hádat tvary i čísla poslepu, zastřílet si vodními pistolkami, proplétat se pavučinou nebo běhat po stopách. Jak stanoviště vypadala a jak se děti z 1. stupně s nástrahami vypořádali, si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Za všechno dostávali razítka a za ty si pak mohli vyzvednout odměny jako třeba bublifuk, křídy, barevné přívěsky nebo sladkosti. Také si mohli zaskákat na velkém skákacím hradu, který jim zajistila škola.

Všichni si to moc užili a odcházeli s úsměvem na tváři!

Za všechny deváťáky

Šárka Švarcová a Nikča Grošupová, 9.AFotografie