Ve středu 30. 3. 2022 se v budově Soukromé střední školy výpočetní techniky v Praze uskutečnilo finálové kolo IT-SLOTu, do kterého se probojoval i žák naší školy - Václav Zvánovec z 9.B. IT-SLOT je vědomostní soutěž v oblasti IT, část úloh je zaměřena na oblast základních vědomostí o informačních technologií a část je věnována matematickému a logickému myšlení. Ačkoli se Vaškovi nepodařilo umístit na předních místech, velice si vážíme jeho reprezentace naší školy. Pro něj to byla jistě velká zkušenost a zajímavý zážitek. O soutěži nám Vašek řekl: "Škola byla hezká a moderně zařízená. Nejprve jsme byli v tělocvičně. Potom jsme se přesunuli do počítačové učebny, kde soutěž probíhala. Potom jsme se vrátili zpět do tělocvičny, kde bylo i vyhlášení vítězů. Soutěž jsem si užil."