V přátelské a příjemné atmosféře byli ve středu 12. 9. slavnostně uvedeni do svých funkcí nově zvolení parlamenťáci.

Podpořit děti přišli jejich rodinní příslušníci a někteří vyučující. Úvodního slova se ujal pan ředitel, který připomněl hlavní smysl žákovské samosprávy a popřál dětem mnoho úspěchů v jejich práci. Zástupkyně 6.A Bára Seiferová přečetla slavnostní slib, který členy parlamentu zavazuje, že budou svědomitě pracovat ve prospěch žáků školy. Poté už se mohlo přistoupit k podpisu jmenovací listiny, převzetí zápisníku s harmonogramem schůzek a připnutí „placky“ s logem parlamentu.

A protože neradi ztrácíme čas, uskutečníme první výjezdní zasedání už příští týden. Pojedeme do chatové osady Jachta ve Starých Splavech, kde nás čeká nejen zábava, ale i plánování cílů pro tento školní rok.

Za koordinátorky ŽP Mgr. Ivana Vobořilová