Vážení rodiče, milí žáci,

školní kantýna je jednou ze služeb, které naše škola nabízí. V poslední době se o ní hovoří nejen na chodbách naší školičky, ale také v lokálních (zde) a regionálních médiích. Zejména v souvislosti s platností nové, tzv. pamlskové vyhlášky, která reguluje prodej potravin dětem. Vedení školy ve spolupráci s vedením školní jídelny, p.Lenkou Křižánkovou, dlouhodobě pracuje na tom, aby naše kantýna nabízeli žákům to nejlepší, co má zdravá strava obsahovat. Naší snahy si všimla i MF Dnes ve svém článku "Cola a chipsy? Kdepak, děti už si zamilovaly zdravé svačiny". Zájem médií nás samozřejmě těší, ale důležitější je  pro nás názor našich žáků a rodičů. V následujících týdnech tak můžete hlasovat v nově otevřené anketě, která hodnotí sortiment naší kantýny.
Oceníme však další podněty, nápady a připomínky, které povedou k oboustranné spokojenosti. Napište nám na emailové kontakt (reditel@zspartyzanska.cz), buďte nám inspirací!