Milí Partyzáni.

Chápeme, že vás štve fakt, že nemůžete do školy, navštěvovat své kamarády a příbuzné. Naštěstí ale můžete brouzdat po okolí České Lípy a za tři týdny snad i dál. Ale nevěšte hlavu! Jaro se probouzí i tady na drsném severu a my dobře víme, že je tu krásně. Chtěli bychom, abyste krásy přírody na svých výletech zachytili na své fotoaparáty či mobilní telefony, vybrali nejlepší fotku a tu nám poslali. Došlé fotografie budeme postupně zveřejňovat na školním facebooku a po uzávěrce (9. dubna) vybere odborná komise složená z vašich učitelů ty nejlepší, které odměníme zajímavými cenami. Pečlivě vybírejte  - každý může poslat jen jednu soutěžní fotografii!

Zde jsou podmínky soutěže:

• soutěží se ve dvou kategoriích: I. a II. stupeň
  • každý soutěžící může poslat pouze jednu venkovní fotografii s jarní tematikou
  • autorem může být pouze žák ZŠ Partyzánská
  • uzavírka soutěže je 9. dubna 2021