V úterý 14. února se sešli v DDM Libertin nejúspěšnější žáci školních kol Olympiády v anglickém jazyce z celého okresu Česká Lípa, aby si poměřili své jazykové dovednosti.

Jazyková vybavenost soutěžících se hodnotila v poslechovém testu a konverzační části. Nejdůležitější a možná nejtěžší bývá pro děti volně mluvit na zadané téma a plynule reagovat na doplňující otázky.

V mladší kategorii 6. a 7. ročníků žáci z naší školy naprosto excelovali. Le Duc Thinh Adam ze 7. B vyhrál a hned za ním na 2. místě skončil Jakub Šúrik z 6. B.  Ve starší kategorii nezůstal příliš pozadu ani Lukáš Vytiska z 8. B, který se v silné konkurenci umístil těsně pod stupni vítězů.

Klukům gratulujeme k nebývalému úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Petra Horčičková a Mgr. Dagmar Šinerová

 Fotografie