Milá Partyzánko,

jsou zprávy, která nás potěší a vzbudí v nás pocit radosti. Jsu také ale zprávy, které nás přijímáme s obrovskou euforií a hrdostí. Jedna taková přišla na Partyzánku v minulých dnech - náš kolega, Mgr. Milan Šandera, byl oceněn titulem EKOUČITEL roku 2019/2020! Čím si tento titul zasloužil?

Především svojí poctivou prací ve výuce. Milan sice působí na Partyzánce teprve druhým rokem, ale jeho přínos pro zkvalitnění výuky přírodních věd je obrovský. Svou výuku obohacuje hodinu co hodinu praktickými pokusy, pozorováním a experimenty. Stále hledá nové metody, jak našim žákům pomoci proniknout do tajů biologie, pod jeho vedením se mění školní zahrada v jednu velkou pozorovatelnu, na které mohou žáci poznat rozmanitý svět fauny a flóry kolem nás. Jeho práce ve škole nekončí poslednm zvoněním, ve svém volném čase připravuje menší i větší projekty spojené s ekologickou výchovou, neustále vymýšlí, jak zlepšit prostředí na Partyzánce a posunout tak úroveň výuky o krůček dál. Proč? Protože je oddaný své práci a neumí dělat věci jen tak napůl. A za to si ho celá Partyzánka nesmírně váží!

Pane učiteli, gratulujeme k udělenému titulu a děkujeme, že jste pro nás inspirací!