Ahoj Partyzáni,

tak tu máme poslední prázdninovou neděli, což v nás všech vyvolává smíšené pocity - trocha melancholie a smutku na jedné straně (prázdniny jsou vážně fajn), trocha těšení, radosti a netrpělivosti na straně druhé :-)

Dnešní miniseriál Vám přináší podrobné informace týkající se organizace vyučování na začátku školního roku:

Příchod prvňáčků

Naši nejmladší spolužáci, kteří zažijí vstup do školy vůbec poprvé, se potkají se svými učitelkami před budovou školy. V 8:00 je slavnostně pozdraví starostka města, paní Ing.Jitka Volfová ředitel školy, Mgr.Karel Minařík. Následně je do jejich tříd doprovodí třídní učitelky, Mgr.Pavla Szabová (1.A) a Mgr.Radka Šťastná (1.B). Doprovod rodičů do tříd je povolena (kdo by si to taky nechal ujít :-). Předpokládaný konec výuky je do 9:30 hod.

Noví žáci

Na Partyzánku během prázdnin přestoupila i řada nových žáků. Mnozí z nich ještě nevědí, do které třídy jsme je zařadili, proto najdou svá jména na tabuli ve vestibulu školy, včetně plánku tříd. Pro snadnější orientaci bude k dipozici pověřený pedagogický pracovník, který nové žáky do tříd, v případě potřeby, doprovodí!

Žáci 2. - 9.ročníků

Pro Vás se škola otevře ve čtvrtek v 7:45 hod. a zahájení školního roku proběhne s třídními učiteli ve třídách. Protože jsme během prázdnin provedli drobné úpravy v rozmístění tříd, můžete si svou učebnu vyhledat v přiloženém plánku. Vyučování 1.9. je plánováno na 1 vyučovací hodinu, konec tedy bude v 8:45 hod.

Školní družina

Školní družina je v provozu od 1.školního dne, své ranní oddělení otevírá v 6:15 a končí v 15:00 hod. Od 2.9. je v provozu dle svého běžného řádu, tedy od 6:15 do 16:30 hod. Zápisové lístky do ŠD budu rozdávány během třídních schůzek 1.9.

Školní jídelna

Školní jídelna bude 1.9. - 2.9. vydávat obědy od 11:00 do 13:00 hod.. Od 5.9. pak dle běžného provozu od 11:40 do 14:00 hod.. Školní kantýnka otevře v pondělí 5.9.

Rozvrh hodin

Po čtvrtečním slavnostním zahájení školního roku 2022/2023 bude páteční vyučování věnováno třídnickým hodinám:

• 1.ročník: 2 vyučovací hodiny (do 10:00)
  • 2.-5.ročník: 3 vyučovací hodiny (do 10:45)
  • 6.-9.ročník: 4 vyučovací hodiny (do 11:40)

Od pondělí 5.9. bude vyučování dle běžného rozvrhu.

Srdečně zveme rodiče na úvodní třídní schůzky, které se uskuteční 1.9.:

• pro 1.stupeň od 15:30 hod.
  • pro 2.stupeň od 16:00 hod.

Přejeme všem velkým i malým Partyzánům pohodový poslední prázdninový týden!