Červnová zahradní slavnost: Radost a zábava pro celou školu

Červnové sluníčko se usmívalo na naši školu, když jsme ve středu 26.6. 2024 uspořádali tradiční zahradní slavnost. Byla to událost plná smíchu, hudby a nezapomenutelných zážitků pro děti i dospělé. Úvod patřil našim mažoretkám, které svým energickým vystoupením rozproudily atmosféru a udělaly si tak malou zkoušku před Mistrovstvím Evropy, které je čeká v červenci. Sbor složený převážně z našich pedagožek předvedl svůj repertoár a poté předvedly své umění "akvabely na suchu", které nám ukázaly, že i bez vody lze vytvořit úchvatnou podívanou.

Milovníci divadla si přišli na své díky představení Nadi Vavruškové - Knihy džunglí s oblíbeným Mauglím, zatímco hudební nadšenci si mohli vychutnat muzikál pod taktovkou Renaty Vítů - Šípková Růženka. Obě představení sklidila velký potlesk a úsměvy na tvářích diváků.

Pro ty, kteří potřebovali doplnit energii, bylo připraveno bohaté občerstvení s oblíbenou ledovou kávou a dobrůtkami, které nachystali obsluhující osmáci, kteří si tuto část slavnosti vzali pod svou patronaci. Nechyběl ani tradiční ukrajinský stánek s typickými pochoutkami, který přidal slavnosti mezinárodní nádech.

Děti se mohly vyřádit na skákacím hradu nebo vyzkoušet své dovednosti v karate aktivitách. Kreativní duše našly zalíbení v malování na kamínky a obličej. Taneční skupina ADL představila své umění a lákala nové zájemce do svých řad. A dokonce přišel i kouzelník Pepe, který bavil obecenstvo povedenými kousky. ,

Za velmi profesionální fotky v galerii děkujeme paní učitelce Petře Přibylové.

Celá akce byla naplněna radostí, smíchem a pocitem sounáležitosti. Bylo úžasné vidět, jak se celá školní komunita spojila a vytvořila tak nezapomenutelný den plný zábavy a nových zážitků. Už teď se těšíme na příští rok, kdy se opět sejdeme a vytvoříme další krásné vzpomínky na naší zahradní slavnosti!

Na více fotografií se můžete podívat v naší fotogalerii.