Vážení rodiče,

dětská duše je křehká a zranitelná, mnohdy do ní nedokážeme nahlédnout, protože již dávno nejsme děti a vidíme svět skrze oči dospělých. Uvědomujeme si, že dopady "Covidové doby" mohou našim dětem přinést neskutečné obtíže, problémy a překážky.
Výchovná poradkyně školy, Mgr.Michaela Nováková, si pro vás připravila, ve spolupráci s klinickou psycholožkou Mgr.N.Kravcivovou, diskuní setkání na téma "Pády a dopady lockdownu na dětskou duši".

Setkání se uskuteční ve čtvrtek 27.1. od 16:00 hod. na ZŠ Partyzánská a my vás na něj touto cestou srdečně zveme! Chceme být oporou Vám i vašim dětem, budeme rádi, když naše pozvání přijmete!

Podrobnosti o akci naleznete v přiloženém letáku, případné dotazy k akci směřujte na e-mail: michaela.novakova@zspartyzanska.cz.