V minulém týdnu se uskutečnilo první výjezdní zasedání žákovského parlamentu.  Naším cílem bylo stmelení kolektivu, rozvoj týmové spolupráce, naslouchání a vybudování vzájemné důvěry.

Ubytováni jsme byli v chatové osadě Jachta ve Starých Splavech. Slunné počasí nám hrálo do karet, a tak jsme se mohli pustit do prvních aktivit obklopeni krásnou přírodou. Po úvodních seznamovacích hrách opadly obavy i z těch nejméně smělých členů a všichni si začali užívat pobyt naplno. V našem nabitém programu jsme si  samozřejmě  našli čas i na práci - diskutovali jsme,  navrhovali řešení problémových situací, plánovali akce na tento školní rok.  Vítaným zpestřením a překvapením pro nás byla návštěva zahraničních studentů z projektu Edison, kteří si s námi zahráli hru s balonky a na rozloučenou nám zazpívali a zatančili.

Unaveni, ale obohaceni o nové zážitky jsme se v pátek po obědě vraceli domů. Věříme, že jsme na dobré cestě k tomu, aby z nás byl správný tým s dobrými nápady a odvahou je prosazovat!

Za koordinátorky bych ráda poděkovala členům ŽP za vzorné chování a vytvoření přátelské a pohodové atmosféry.

Mgr. Ivana VobořilováFotografie