Milá Partyzánko,

školní rok 2018/2019 se pomalu chýlí ke svému konci a na dveře již stále hlasitěji klepou blížící se letní prázdniny. Je nám ctí, že se na ně můžeme těšit se všemi, kteří jsou nám blízcí a se kterými jsme mohli celý rok spolupracovat - s našimi učiteli, žáky, rodiči a přáteli. Právě pro vás jsme připravili na poslední červnový týden celou řadu akcí, které nám zpříjemní čekání na vysvědčení a vytoužené letní volno.

Již v pondělí 24.6. otevíráme pro celý Svárov náš  "Svárovský tyjátr".  Od 16:00 ve své premiéře uvede školní divadlo pod režisérským vedením Nadi Vavruškové hru "Karlík a továrna na čokoládu." Pro dospělého diváka je připraveno představení "Víme, jak je důležité míti Filipa" (od 19:00 hod.).

Vrcholem předprázdninového týdne pak bude naše tradiční "Zahradní slavnost" (26.6. od 16:00), letos poprvé s živou hudbou a celou řadou překvapení!

Buďte vítáni na Partyzánce!