Vážení rodiče,

vedení ZŠ Partyzánská ve spolupráci s vedením ŠJ Husova a ŠkolníObědDomů.cz přichází k vám, rodičům a žákům, s nabídkou zajištění školního stravování i v době, kdy jsou naše školy uzavřeny. Jsme si vědomi toho, že zátěž na zajištění distančního vzdělávání, vlastní pracovní povinnosti a péče o rodinu je pro naše rodiče extrémně náročná. Proto přichází s nabídkou našich služeb, máte-li zájem o některou z nich, věnujte prosím pozornost níže uvedeným informacím.

Obědy až domů

K zajištění této formy stravování, tedy dovozu obědu domů, je potřeba:

1. objednat oběd klasickým způsobem v systému Strava.cz
  2. objednat dovoz oběda na www.skolniobeddomu.cz

Dovoz oběda není služba zajišťována přímo školou a probíhá za následujících podmínek:

• cena dovozu oběda je 40Kč a zahrnuje dopravu a jednorázový obal na oběd (není tedy nutné mít vlastní jídelní boxy)
  • objedná-li strávník více obědů, za každý další platí dopravu (vč. boxu na jídlo) 25 Kč.
  • obědy budou strávníkům doručeny v době od 10:00 do 12:00 hod., je tedy nutné zajistit fyzické převzetí jídla nebo určit místo, kde „poslíček“ oběd nechá
  • objednávku obědů a dopravy je nutné uzavřít nejpozději ve čtvrtek 23:59 hod. na následující týden, pozdější objednávky nebude možné uzavřít
  • objedná-li si strávník obědy, nelze je v průběhu týdne odhlašovat
  • platba dovozu se platí při uzavření objednávky přímo na webových stránkách (skolniobeddomu.cz) bankovním převodem
  • dovoz oběda je možné zajistit i pro ty, kteří nejsou v současné době strávníky školní jídelny. V případě takového zájmu je nutné kontaktovat vedení školní jídelny a přihlásit se k odběru stravy.
  • ceny obědů pro cizí strávníky: 63,-Kč pro starobní a invalidní důchodce, 66,-Kč pro ostatní. Přihlášku si, prosím, stáhněte na www.zspartyzanska.cz, vyplňte, naskenujte a pošlete na lenka.krizankova@zspartyzanska.cz (pod text, prosím, doplňte datum, od kterého dne se chcete stravovat, a zároveň připište jméno vašeho dítěte, strávníka, se kterým se chcete stravovat)
Obědy ve školní jídelně

Obědy si můžete vyzvednout i u „výdejového okénka“ přímo v objektu školní jídelny, a to za následujících podmínek:

• výdej obědů do vlastních nádob pro žáky školy a případně jejím rodičům: 11:15 – 11:30 hod., prosíme, dodržujte uvedený čas
  • po zazvonění obsluhující kuchařka odebere vaše nádoby (bez tašky), provede nezbytné omytí nádob, a vydá vám zpět nádoby s obědem. Žádáme, aby strávníci vyčkali u dveří a nevcházeli do budovy. Zároveň nepožadujte informace od paní kuchařky, volejte jídelnu: 487 829 694.
  • stravu na následující den je potřeba objednat do 12:00 hod. den předem
Společné informace
  • výdej obědů zahájíme od středy 10.3., stravu je možné si objednat již v pondělí 8.3. od 9:00 hod. na www.strava.cz
  • web www.skolniobeddomu.cz pro objednávku dopravy bude v provozu od pondělí 8.3. 9:00 hod.
  • pro první týden služby (10.3.-12.3.) je nutné dopravu objednat nejpozději do úterý 9.3. 12:00 hod.
Mgr. Karel Minařík   reditel@zspartyzanska.cz   tel.: 733 735 955
Lenka Křižánková   lenka.krizankova@zspartyzanska.cz  tel.: 487 829 694