Vážení rodiče, milí žáci, přátelé Partyzánky,

srdečně Vás zveme na zahájení Adventu na Partyzánce, které proběhne v pondělí 3.12. od 16:30 hod. tradičním rozsvícením našeho vánočního stromu. Tak, jako každý rok, je zahájení Adventu jednou z prvních akcí Vánočního setkávání na naší škole. Těšit se můžete nejen na jarmark uměleckých výrobků našich žáků (od 16:30 hod.), ale také na pěvecká vystoupení našich žáků, které jistě přispěje ke kouzelné atmosféře přicházejících Vánoc. V rámci pondělního rozsvícení vánočního stromu, který škole letos věnovala rodina Zvánovcových (a my jí za to z celého srdce děkujeme!), si můžete zakoupit náš kalendář na rok 2019. Je vhodné připomenout, že z ceny každého kalendáře přispějeme částkou 20Kč na charitativní projekt, o jehož výběru rozhodnou členové žákovského parlamentu. Minulý rok jsme díky výtěžku z prodeje kalendáře mohli uskutečnit odpoledne pro seniory v českolipském Domě seniorů. Již teď děkujeme všem, kteří svým nákupem podpoří naší školu a bohulibou činnost našich parlamenťáků!

A nezapomeňte si s sebou vzít za každu rodinu svou vánoční ozdobu, kterou můžete ozdobit náš vánoční strom, sblíží to nás, sblíží to naše srdce.A to je přeci nejvíc, nejen o Vánocích!

Těšíme se na vás v pondělí na Partyzánce!