Každoročně pořádá Městský úřad Česká Lípa odbor životního prostředí spolu s mysliveckým sdružením výtvarnou soutěž Zvířata v našich lesích.

Do soutěže se tradičně zapojila i naše škola. Ze zapojených tříd byly odeslány výtvarné do dvou kategorií.  V kategorii 1. stupně nás reprezentovala díla žáků z 5. B (Hejda Marek, Vencovská Tereza, Slezáková Adriana, Štolpová Ivana). Za 2. stupeň soutěžily kresby dětí z 6. A (Stejskalová Rozálie, Nemčeková Leona, Štefková Barbora), 6. B (Kořínková Klára) a 7. B (Kubíček Jakub). Poděkování patří paní učitelce B. Hlobeňové a K. Křížové za pomoc mladým výtvarníkům při jejich tvorbě.

V letošním ročníku získala krásné 3. místo v kategorii žáků 2. stupně Barbora Štefková z 6. A, které děkujeme a blahopřejeme.

Ing. Barbora Hlobeňová, Mgr. Petra Horčičková