Vážení rodiče, milí žáci,

s koncem pololetí jsme průběžně vyhodnotili sběrovou soutěž „Já pro školu, škola pro mě.“

Finanční prostředky získané sběrem papíru se dělí na tři díly. Dvě třetiny jsou určeny do třídních fondů a zbývající třetina je použita na nákup školních pomůcek.

Během prvního pololetí děti donesly 14 552 kg starého papíru a 429 kg plastových víček. Na prvním místě ve sběru papíru se umístila třída 4. B, která nasbírala 1 917 kg, druhé místo obsadila třída 4. A s 1 252 kilogramy. Bronzovová příčka patří třídě 2. B s 1 209 sebranými kilogramy. V komoditě plastová víčka bylo pořadí tříd následující: 1. místo 2. B (60 kg), 2. místo  4. A (50 kg), 3. místo 4. C (49 kg).

Všem třídám gratulujeme a přejeme do dalšího pololetí stejnou chuť do sbírání.

Odměny do sběrové soutěže věnovala firma Marius Pedersen, které děkujeme.

Ilona ČervinkováSoubory