Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

zápisy do 1.tříd pro školní rok 2021/2022 jsou definitivně ukončeny a my Vám můžeme oznámit jejich výsledky (v příloze tohoto článku). Zájem o Partyzánku byl letos opravdu velký, což nás velmi potěšilo, ale na druhou stranu tato skutečnost s sebou přinesla fakt, že o přijetí některých (nespádových) uchazečů musel, dle stanovených kritérií, rozhodnout los. Ten se uskutečnil v pátek 7.5.2021 za přítomnosti vedení školy a Ing. Heleny Musilové, zástupce zřizovatele. Z losování jsme, ve snaze o maximální transparentnost, pořídili videozáznam, který naleznete zde. Je nám opravdu líto, že jsme nemohli přijmout všechny uchazeče.

Přijaté prvňáčky srdečně zdravíme a přejeme jim krásné loučení s jejich mateřskou školou. Srdečně zdravíme rovněž jejich rodiče, kterým brzy přineseme další informace vztahující se k přípravě na zahájení školního roku.

Vítejte na Partyzánce!