Vážení rodiče našich předškoláčků,

vítejte na Partyzánce! Dnešní den je vámi i námi dlouho očekáván, protožé zápis do 1.třídy je skutečně významný okamžik v životě dětí i vás rodičů! A z předzápisových akcí vím, jak moc se na školu všichni těšíte. Mohu Vás ujistit, že uděláme vše, abychom vaše očekávání naplnili a vaše děti našly na Partyzánce vše, co od své nové školy očekávají!

Dneškem spouštíme elektronické rezervace k zápisům, které proběhnou 29.4. od 14:00 do 18:00 hod.Rezervace není povinná, k zápisu do 1.třídy můžete přijít i bez ní a my se vám budeme rádi věnovat. Chcete-li si však rezervovat konkrétní čas zápisu, využijte náš systém, díky kterému si můžete v klidu připravit i potřebnou přihlášku nezbytnou k provedení zápisu.

Podrobné informace k zápisům do 1.tříd, včetně odkazu na vstup do elektronického rezervačního systému, naleznete ZDE.

Dotazník pro rodiče, který nám pomůže poznat vaše dítě, naleznete ZDE.

V případě problémům s rezervací k zápisům či v případě potřeby dalších informací nás neváhejte kontaktovat:

  • Mgr. Karel Minařík, ředitel školy: reditel@zspartyzanska.cz
  • Mgr.Michaela Nováková, výchovná poradkyně: michaela.novakova@zspartyzanska.cz

Vítejte na Partyzánce, vítejte ve své nové škole!

Mgr.Karel Minařík