Vážní rodiče, milí žáci,
přinášíme vám aktualizované informace vztahující se ke sběru starého papíru v rámci školního projektu "Já pro školu, škola pro mě."

1. Sběr roztříděného papíru bude zahájen dne 30.9.2020. Odevzdat sběr bude možné každou středu od 7:00 do 8:00 hod. v areálu školní zahrady (budouva žíkovských dílen). Starý papír pro školu nebude nadále možné odevzdávat ve sběrném dvoře s tím, aby se připsal na účet školy.

2. Vzhledem ke změně podmínek vybíráme pouze novinový papír, časopisy a kancelářský papír. Odevzdat nebude možné kartony či jiný papírový odpad.

3. Vzhledem k požadavkům odběratele papírového sběru je nezbytné, aby sběr byl svázaný do balíčku a důsledně roztříděn. Personál školy může odmítnout odevzdaný sběr, který nebude připraven dle uvedených podmínek.

4. Finanční prostředky získané sběrem starého papíru jsou určeny na podporu aktivit jednotlivých tříd a školy. Vedení školy navíc pravidelně odměňuje vítězné třídy finančními poukazy na realizaci třídních aktivit.

5. Smyslem sběrové akce "Já pro školu, školu pro mě" je podporovat ekologicky zodpovědné chování naich žáků!