zš partyzánská exteriér
O školní jídelně

Školní jídelna je srdcem naší školy.

Denně se stará o to, abyste měli dostatek energie do vyučování a dalších aktivit. Každý den náš tým připraví v průměru 430 čerstvých a chutných obědů pro žáky naší školy. Naše jídelna vychází vstříc i speciálním dietním požadavkům. Pro ty z vás, kteří dodržujete nějaký druh diety, rádi připravíme vhodná dietní jídla. Vaše individuální stravovací potřeby jsou pro nás prioritou. Nezapomínáme ani na ostatní strávníky – vaříme pro více než 35 cizích strávníků a také pro 50 dětí ze školek v okolí. Nabízíme možnost zajištění stravování i pro cizí strávníky. Firmy a jejich zaměstnance. Věříme, že si u nás každý najde něco pro své chuťové buňky. Náš tým připravuje pestrou a vyváženou stravu s využitím čerstvých a kvalitních surovin.