Páteční dopoledne se v naší škole neslo ve slavnostním duchu, neboť 3. oddělení školní družiny pod vedením p.vychovatelky Věry Cengerové napjatě očekávalo vyhlášení výsledků výtvarné soutěže "Příběh vody", kterou uspořádala společnost Severočeské vodovody a kanalizace ve spolupráci s Městem Česká Lípa. O tom, jak oddělení na soutěži pracovalo nám napsala sama paní vychovatelka: "Severočeské vodovody a kanalizace pořádaly výtvarnou soutěž pod názvem,,Příběh vody“. My jsme toho využili a do soutěže se zapojili, neboť téma se nám líbilo. Dostali jsme vlastní knihu, která nás měsíc provázela celým koloběhem vody. S dětmi jsme si povídali o koloběhu vody, kde se voda bere, jaké máme druhy vody, jak se dostala voda do kohoutku či cestuje kanalizací. No a pak už jsme začali tvořit. Každý z nás nakreslil tužkou obrázek na dané téma . Společně jsme práce zhodnotili a vybrali jeden, který bychom udělali a poslali do soutěže. Jaké překvapení pro nás bylo, když jsme se 7. dubna ocitli při vyhodnocení soutěže na 1. místě (díky Terezce Kopecké) a zaznělo jméno naší školy. Hlavní výhrou byl výlet pro celé vítězné oddělení. V červnu pojedeme na Staré hrady , kde nás bude provázet hradní skřítek. Moc se těšíme a pořadatelům mockrát děkujeme."
Celá Partyzánka srdečně gratuluje našim nejmenším spolužákům a paní vychovatelce a přejeme Vám šťastnou cestu a ještě šťastnější návrat! Rovněž tak děkujeme naší delegaci, která vzorně reprezentovala Partyzánku při předávání cen!