Soutěže

Medailí jako spadaného listí aneb O skleněnou hůlku

V sobotu 10.10. konečně odstartovala podzimní část letošní mažoretkové sezóny. Po týdnech a desítkách hodin dřiny v tělocvičně jsme s napětím očekávali, jak se nám bude dařit v "ostrém závodním tempu." Nutno podotknout, že všechny týmy prošly větší či menší úpravou ve svém složení, přibylo tréninků i holčiček v řadách našich Adelline.

Na první soutěž jsme to vskutko neměli daleko - do města sklářů k našim spřáteleným Novoborským mažoretkám. A byla to právě vlna přátelství a vzájemné podpory, která provázela celou soutěž, ať už ze strany soupeřících týmů, trenérek či početného davu našich fandících maminek a tatínků. Odhodlání, nasazení, zápal a touha po co možná nejlepším výkonu - všechny tyto vlastnosti zdobily naše týmy od těch nejmenších až po ty nejstarší. A při pohledu na naše výsledky se třpytily nejen skleněné hůlky v rukách našich Adelline, ale i slzičky v očích řady přítomných...

Největší aplaus si zaslouží kadetky, které vezou z Nového Boru nejen zlaté medaile za svůj výkon, ale také dvě individuální ocenění a především Putovní pohár za nejlepší choreografii. Stranou nezůstaly ani Babies a Seniorky (obě 3.místa + 2 individuální ocenění).

Jak už jsme zmínili, soutěž "O skleněnou hůlku" byla premiérou podzimní soutěžní sezóny. Premiérou vydařenou. Velké poděkování a uznání patří všem mažoretkám, jejich trenérkám a rodičům, jejichž pomoc a podpora je vskutku neuvěřitelná! S úctou a respektem také děkujeme Novoborským mažoretkám za výjimečnou soutěž, která svou organizací zdárně konkurovala mistrovským postupovým soutěžím! 

Přehled výsledků "O skleněnou hůlku" (Nový Bor)

Adelline kadetky 1.místo     Miss mažoretka Májinka Hubková II.vícemiss   mini mažoretky
Babie Adelline 3.místo   Vaneska Fillingerová II.vícemiss   kadetky
Adelline seniorky 3.místo   Natálka Nováková I.vícemiss   kadetky
      Kristýna Krausová II.vícemiss   juniorky

Putovní pohár na nejlepší choregrafii : Adelline kadetky