Naše škola se v listopadu opět zapojila do celostátní soutěže Bobřík informatiky. V této informatické soutěži si děti vyzkoušely úlohy z oblasti:

  • algoritmizace a programování
  • porozumění informacím a jejich reprezentacím (kódování, jazyk, šifrování), strukturám (grafy, mapy), procesům
  • řešení problémů (hledání strategií, logika, matematické základy informatiky)
  • digitální gramotnost, informační technologie v každodenním životě, technické otázky, společenské souvislosti používání technologií
Kategorie "Mini" - 4.-5.ročník

V kategorii našich nejmladších účastníků se zapojilo celkem 74 soutěžících, z nich 20 se stalo úspěšnými řešiteli: Matyáš Kovář 5.B; Magdaléna Čvančarová 4. ; Pavel Peřina 5. ; Anežka Boučková 5. ; Filip Synák 5. ; Matěj Soustružník 5.A ; Alex Rajchl 5.A ; Hana Razáková 5. ; Karolína Neradová 5.B ; Matěj Hofman 5.B ; Alžběta Dušánková 4. ; Jan Hošek 5. ; Patrik Pondělík 5. ; Petr Lepša 4. ; Veronika Hrzánová 4. ; Adéla Černá 5.A ; Izabela Kubová 4.B ; Daniel Myška 5.B;  Vít Zima 5.A ; Martin Hegr 5.B 

Kategorie "Benjamín" - 6.-7.ročník

Z 89 zúčastněných žáků bylo 23 úspěšných řešitelů: Lukáš Chomanič 6.B; Jan Kašpar 6.A; Aneta Henrychová 7.B ;Vanesa Brejchová 7.B ; Tomáš Sedláček 6.A ; Johanka Olšarová 6.A; Tereza Tesařová 7.B;  Albert Rančák 7.B; Martin Štefek 7.A; Hana Franková 7.B; Matěj Kubec 7.B; Samanta Frnková 7.B; Karolína Plachá 7.B; Flip Nerad 6.B ; Filip Novotný 7.B; Aneta Černá 7.B; Jan Hrzán 7.A; Lukáš Baier 7.A; Valerie Denková 7.B; Radomír Vácha 7.A

Kategorie "Kadet" - 8. - 9. ročník

Z našich nejstarších ročníků se do řešení zapojilo celkem 93 žáků, bobříka  z nich ulovilo 12: Tereza Arnoldová 9.B; Martin Najman 9.A; Petr Hegr 9.A; Jáchym Hofman 8.A; Jiří Sledz 8.A; Michaela Doubková 8.A; Karin Lesage 9.C; František Zákutný 9.B; Kristýna Kořínková 8.A; Lucie Knapíková 8.A.;  Tomáš Nosál 8.A

Kategorie "Ukrajinských žáků" - 4. - 9. ročník

Z našich ukrajinských žáků se do řešení zapojilo celkem 14 žáků, bobříka  z nich ulovil jen Dmitrij Čebotok 8.A

 

Všem zúčastněným děkujeme, úspěšným řešitelům gratulujeme.
Koordinátorka soutěže Mgr. Lenka Hanykýřová