Do soutěže IT-SLOT se z našich osmáků a deváťáků přihlásilo 32 žáků, ale nakonec odvahu zúčastnit se kvalifikačního on-line kola dostalo pouze 12 z nich.

V soutěžním testu si mohl každý vyzkoušet, jak je na tom s digitální gramotností. První část soutěžních úloh je zaměřena na oblast základních vědomostí o informačních technologiích (internetu, hardwaru, softwaru, operačních systémech, komunikaci prostřednictvím ICT a programování). Druhá část soutěžních úloh je věnována matematickému a logickému myšlení.

Do finálového kola, do něhož postoupuje 50 nejlepších účastníků kvalifikace, se dostala i žákyně naší školy - Anička Hyblerová z 9.C.

Věříme, že se jí povede dobře, všichni jí budeme držet palce a děkujeme jí předem za reprezentaci naší školy.

koordinátorka soutěže Mgr. Lenka Hanykýřová