Vážní rodiče, milí žáci,
přinášíme vám aktualizované informace vztahující se ke sběru starého papíru v rámci školního projektu "Já pro školu, škola pro mě."

1. Sběr roztříděného papíru byl obnoven 6.4.2022. Odevzdat sběr bude možné každou středu od 7:00 do 8:00 hod. v areálu školní zahrady (budouva žákovských dílen).

2. Vzhledem ke změně podmínek vybíráme pouze novinový papír, časopisy a kancelářský papír. Odevzdat nebude možné kartony či jiný papírový odpad.

3. Vzhledem k požadavkům odběratele papírového sběru je nezbytné, aby sběr byl svázaný do balíčku a důsledně roztříděn. Personál školy může odmítnout odevzdaný sběr, který nebude připraven dle uvedených podmínek.

4. Finanční prostředky získané sběrem starého papíru jsou určeny na podporu aktivit jednotlivých tříd. Vedení školy navíc pravidelně odměňuje vítězné třídy finančními poukazy na realizaci třídních aktivit.

5. Smyslem sběrové akce "Já pro školu, školu pro mě" je podporovat ekologicky zodpovědné chování našich žáků!