Právě tu jsme podnikly se třídou 6.B.  Vše se odehrávalo v rekreačním středisku Maxov v blízkosti Sloupu v Čechách, a to od středy do pátku. Zkoušeli jsme se navzájem poznat, zažít něco společně, užít si pěkné počasí a také pracovat na důležitých tématech. A tak nám aktivita „Zvědavá kadeřnice“ odhalila původy našich jmen, naše záliby, nebo věci, které nás naštvou. Došlo i na „Souboj titánů“, ve kterém jednotlivé skupiny zkoušely zvládnout přesun jaderného reaktoru, zahrály si na číselné klávesnici a usilovaly o nejrychlejší čas na travnatém povrchu. Děkujeme za návštěvu paní učitelce Filipové a Hanykýřové, která nám zpestřila pobyt super večerní „bojovkou“. Cílem našich společných dnů byl nejen rozvoj těla ale i duchaJ A to se nám, myslíme, podařilo!

Vše jsme nakonec zvládli a příjemně unaveni se vraceli v pátek domů.

Petra Slámová, Veronika Radová

Fotografie z našich dní si můžete prohlédnout zde.