Třináct  6členných družstev bojovalo v Novém Boru v KP mladších žáků. Na tuto soutěž, jednu z nejdůležitějších v celé sezóně, jsme se důsledně připravovali  a  přistupovali k ní  s respektem.  Přes všechny obavy  náš tým „A“  suverénním  způsobem  zvítězil  a porazil loňského vítěze z Libštátu. V každém z týmů Novoborského ŠK byli čtyři hráči z naší školy. Nejúspěšnějšími z družstva A byli Jirka Adámek a Nikolka Kulašová  a ti byli zároveň vyhlášeni celkovými vítězi na svých šachovnicích. Pochvalu zaslouží i Martin Habenicht za pěkný výkon na nejtěžší šachovnici, dále Vojta Talman a Fanda Zákutný.
Naše družstvo „B“ také nezůstalo pozadu a v silné konkurenci vybojovalo hezké čtvrté místo.  Zde nejlépe zápasili Filip Sichrovský a Adélka Novotná. Důležité body přidali i Šimon Lőffler a Adam Sebai. Gratulace k výkonu patří i Jirkovi Sledzovi, který statečně bojoval v barvách Bižuterie Jablonec.

MČR bude  tentokrát v dalekém Krnově, tak popřejme týmu hodně štěstí!