Ve čtvrtek 1. června 2017 se slavil Mezinárodní den dětí. Také naše škola tento den oslavila. Žákovský parlament si připravil pro první stupeň stanoviště v areálu školy. Například klasické skákání v pytli, skládání puzzle, nošení vejce na lžíci a plno dalších aktivit. Děti dostávaly razítka, za která si mohly koupit sladkosti, hračky a další pěkné ceny. Za odměnu se vyřádily na velkém skákacím hradě. Dětem se dětský den moc líbil. Velké poděkování patří panu řediteli, který nám celou akci pomohl zrealizovat, paním učitelkám z parlamentu a také všem ostatním, kteří se na zorganizování akce podíleli. Nemalý dík patří i sponzorům, kteří ochotně poskytli zajímavé ceny, které si děti po dopoledním snažení odnášely.

Děkujeme!

Nela Mazůrková, tř. 7.A

Za vedení školy děkuji našim parlamenťákům a koordinátorkám ŽP za skvěle připravenou akci!

Mgr. Karel Minařík