Vážení rodiče, milí žáci, děkujeme za vaše hlasy v anketě zjišťující potřebu zavedení oficiálních facebookových stránek naší školy. Na základě výsledků ankety jsme se rozhodi, že škola svůj oficiální facebookový profil zakládat nebude. Pro naši vzájemnou komunikaci nadále budeme využívat komunikačních nástrojů, které jsme v nedávné době zřídili (funkce Komens a Plán akcí v systému Bakalář, webové stránky školy). Výsledek ankety je pro nás zároveň signálem, že je třeba stále tyto komunikační nástroje zdokonalovat a přinášet Vám tak aktuální informace o životě a událostech v naší škole.

Právě dnes (28.11.) jsme spustili novou anketu, ve které máte možnost ohodnotit jednu ze zásadních novinek letošního školního roku - zavedení informačního systému školní jídelny. Vedení školy, kromě vašeho hlasu v anketě, ocení a uvítá další připomínky, které k tomuto nástroji máte. Rovněž tak oceníme vaše další podněty a nápady, které nám pomohou stále zlepšovat služby, jenž Vám všem Základní škola Partyzánská nabízí. Chcte-li kontaktovat vedení školy, využijte možnosti zaslat vaši zprávu přes funkci Komens, nebo využijte emailovou adresu: reditel@zspartyzanska.cz