Vážení rodiče, přejeme krásné dobré ráno z Partyzánky,

někdy se stává, že věci nejdou úplně podle plánu, což je případ odstraňování následků havárie v naší školní jídelně. Probíhající práce a rekonstrukce se, vzhledem k rozsahu, protáhnou ještě o jeden týden, tzn. do pátku 8.12.2023. V důsledku toho:

  1. I v následujícím týdnu bude na výběr pouze jedno jídlo z jídelníčku. Snažili jsme se sestavit jídelníček z takových jídel, které jsme schopni připravit v odpovídající kvalitě (včetně dodržení výživových hodnot a spotřebních košů) a množství (příprava polévek, příloh apod.).

 

  1. Všichni strávníci budou mít přihlášený oběd. Ti, kteří nechtějí obědvat, ať si v aplikaci Strava.cz oběd odhlásí

 

  1. I v následujícím týdnu, vzhledem k provoznímu omezení, nebudeme zajišťovat stravu pro cizí strávníky

 

Rád bych ještě touto cestou poděkoval všem našim dětem za perfektní spolupráci při, poněkud partyzánském, provozu školní jídelny. Díky tomu nemusíme přistoupit k celkovému uzavření jídelny (po dobu rekonstrukce) a zachovat, byť výrazně omezený, její provoz!

 

Ještě jednou se omlouváme za komplikace a děkujeme za pochopení.

 

Mgr.Karel Minařík, ředitel školy

Lenka Křižánková, vedoucí školní jídelny