Vážení rodiče,

Dovolte nám, abychom Vás touto cestou požádali o spolupráci při realizaci evaluačního šetření zaměřeného na zjištění klimatu školy. Informace takto získané jsou pro nás zcela zásadním zdrojem poznání, které hodnotí nejen vaše vnímání školy, ale zároveň nám poskytuje zpětnou vazbu o naší práci. Z připraveného šetření rovněž získáme cenná data, jež nám odhalí oblasti, na kterých chceme v budoucnu pracovat do té míry, aby vaše spokojenost se školou a jejími službami byla maximální. Spoléháme proto na vaši vstřícnost a spolupráci.

Evaluační dotazník je připraven k vyplnění na internetové adrese: www.proskoly.cz (sekce Dotazníky/sociometrie). Vstupní hesla do systému Vám předali třídní učitelé během třídních schůzek (nelze využít přihlašovací údaje vašich dětí!). V případě potíží s přihlášením či vyplněním dotazníku kontaktujte ICT koordinátorku školy, Mgr.Lucii Bernátovou  - lucie.bernatova@zspartyzanska.cz

V případě dalších dotazů či podnětů k připravenému dotazníku prosím kontaktujte vedení školy reditel@zspartyzanska.cz

Dotazníkové šetření je zpřístupněno do 15.5.2015, jeho výsledky budou zveřejněny na webových stránkách školy.

Srdečně děkujeme za vaši spolupráci.