V pátek 31. 3. úderem 18. hodiny naše škola ožila. Po roce se tu opět sešly děti 2.- 5. tříd, aby společně prožily Noc s Andersenem. Jako vstupenka jim posloužila jejich rozečtená knížka, o které nám v úvodu setkání vyprávěly. Jelikož letošním tématem byl všemi oblíbený Čtyřlístek, nebyla nouze o spoustu úkolů, soutěží i tvořivých aktivit, jimž vévodily známé postavičky- Fifinka, Pinďa, Myšpulín i Bobík. Své znalosti i čtenářské dovednosti prokázali všichni v závěru večera při putování naší školou, kde řešili další lehčí či těžší úkoly. Na stanovištích jim byli připraveni pomoci kamarádi ze 7. A  Nela, Honza, Filip a Lukáš a z 8. B Klárka, Anička, Adélka a Halča. Za jejich ochotu a snahu jim děkujeme a všichni společně se již těšíme na další ročník této prima akce.

Mgr.Iva Hášová

Fotogalerii z naší noci naleznete zde.