Několik našich žáků se letos na podzim zapojilo svými kolážemi do krajské výtvarné soutěže na téma "Cestování s prarodiči", kterou vyhlásila Policie ČR, Tým silniční bezpečnosti a organizace Markétina dopravní výchova.

Za naši školu se o ocenění ucházely 3 soutěžní práce v kategorii 1. stupeň a 3 v kategorii 2. stupeň. S velkou radostí jsme přijali zprávu, že žákyně 7. B Jasmína Živcová se umístila na krásném 4. místě v kategorii 2. stupně základních škol. Odborná porota vybírala z 250 přihlášených prací. Slavnostní vyhlášení probíhalo na Krajském úřadu v Liberci v příjemné atmosféře. Jasmína byla odměněna krásnými cenami a diplomem. Ocenění přebírali nejen žáci a žákyně, ale i pedagogové, kteří vedli své výtvarníky. Za Partyzánku byla oceněna paní učitelka výtvarné výchovy Barbora Hlobeňová. Na závěr jsme využili možnosti podívat se na vyhlídku z 18. patra budovy KÚ a završili příjemné dopoledne pohledem na Liberec jako na dlani.

Jasmíně děkujeme a gratulujeme!

Ing. Barbora Hlobeňová, Mgr. Petra Horčičková