Posledními třemi koly skončil v Liberci tříměsíční boj 10 oddílů o postup do 1. ligy družstev. Tuto soutěž jsme odstartovali jako hostitelé v jídelně naší školy, další dvě soboty 8.2. a 22.3. jsme se nechali pozvat na Střední průmyslovou školu do Liberce.

Po dramatickém průběhu bojů jsme nakonec utrhli krásné třetí místo za družstvem z Libštátu a týmem Desko Liberec. S vítězem jsme smolně prohráli hned v 1. kole oslabeni o Jakuba Doubka, který ve stejném čase hrál ligové utkání, těsně 2:3. Při jakémkoli jiném pořadí zápasů bychom byli určitě stříbrní.

V barvách našeho týmu bojovalo celkem 7 hráčů. Nejúspěšnější člen byl podle očekávání Jakub Doubek, který z 8 partií vybojoval 7,5 bodu, dařilo se i Andrew Lawsonovi s 5,5 body, a třetí nejproduktivnější hráč byl náš nejmladší člen Tomáš Sichrovský se 4,5 body.

Třetí místo z deseti je jistě úspěch, ale věříme, že příští rok budeme ještě lepší.