Celá škola je velmi hrdá na to, že naše paní učitelka, Mgr. Jana Lövenhöferová, získala v minulém týdnu čestné ocenění "Českolipský pedagog roku". Slavnostní akt proběhl ve čtvrtek 27.3.2014 v obřadní síni Městského úřadu Česká Lípa.  K mnoha upřímným gratulacím, které si paní učitelka právem zaslouží, se tímto přidává celá naše škola.

Paní učitelko, gratulujeme, děkujeme a těšíme se na Vaše další skvělé vyučovací hodiny!

Velké poděkování patří i všem našim malým hercům z muzikálové pohádky Kocour Modroočko, kteří pod vedením Mgr. N.Vavruškové svým nádherným vystoupením ozdobili slavnostní předávání čestných ocenění.

Podrobnosti o předávání titulů "Českolipský pedagog roku" přináší rovněž Českolipský deník (zde) a Městské noviny (zde).