S novým školním rokem odstartovalo také velké množství soutěží, vzájemného zápolení a poměřování sil, kterého se chce naše škola zúčastnit jako plnohodnotný konkurent. Tyto příležitosti jsou pro nás cenným zjištěním, jak si vedeme v porovnání s ostatními školami celého regionu, a to jak na poli sportovním, tak také na poli vědomostí a dovedností.

První příležitostí bylo okresní kolo přespolního běhu (24.9.) na Rasově Hůrce. Konkurence byla, jako každý rok, veliká. Přesto jsme šli do tohoto atletického souboje s vědomím, že chceme co možná nejlépe reprezentovat naši školu. Jak ukazují dosažené výsledky, přání bylo otcem myšlenky, neboť na Hůrku jsme si doběhli v kategorii chlapců pro bronzové medaile!

Naše poděkování ale nepatří pouze bronzovým chlapcům, ale všem, kteří statečně hájili bavy ZŠ Partyzánská! Děkujeme!

Okresní kolo přespolního běhu - Rasova Hůrka

Kategorie III. - chlapci - 1 500m:

1.  ZŠ U Lesa Nový Bor
  2.  ZŠ a MŠ Zákupy
  3.  ZŠ Partyzánská (O.Doubek, M.Zákutný, M.Svoboda, T.Javůrek, P.Diamant)

Kategorie III. - dívky - 1 500m: 7. ZŠ Partyzánská (D.Landovská, V.Filipi, A.Čápová, A.Volhejnová, A.Petrtýlová)

Kategorie IV. - chlapci - 3 000m: 6. ZŠ Partyzánská (M.Mádlík, M.Kadeřábek, Š.Němec, F.Štětina, J.Říha)

Kategorie IV. - dívky - 1 500m: 9. ZŠ Partyzánská (K.Krausová, S.malečková, T.Konvalinková, T.Šimková, A.Němcová)

Fotografie z okresního kola přespolního běhu naleznete v sekci "Fotogalerie" (zde)