MAŽORETKY ADELLINE PŘI ZŠ PARTYZÁNSKÁ, ČL

pořádají

NÁBOR DO SVÝCH TÝMŮ
· nově otevíráme skupinu minikadetek pro holčičky předškolní, prvňáčky a druháčky
· nabíráme do týmů kadetek – holčičky ve věku 8 – 11 let
· přijmeme i děvčata do týmu junior – ve věku 11 – 15 let
Pokud ráda tančíš, máš ráda zábavu, něco nového se ráda učíš, poznáváš nové lidi, přijď k nám do prostor tělocvičny ZŠ Partyzánská, Česká Lípa 9. září 2013 v 15:00 a dozvíš se víc.
Pro více informací sledujte naše webové stránky www.mazoretky-zs-partyzanska.blog.cz, nebo si nás najdi na facebooku – Mažoretky Adelline, ZŠ Partyzánská Česká Lípa.
Náplň hodin:
Holčičky v týmu minikadetek se budou učit základy gymnastiky, baletní průpravy, jednoduché rytmické
tanečky, mažoretkový pochod a pochopitelně práci s hůlkou. Přihláška první měsíc není závazná, holčičky budou docházet do hodin a na konci měsíce se samy rozhodnou, zda-li se k našemu týmu chtějí přidat, či nikoli. Na základě toho potom maminky podají závaznou přihlášku na celý školní rok.
Nábor do týmu kadet a junior je závazný. Týmy fungují 4 roky, ale není se čeho bát, pokud máš vůli a chceš, dokážeš vše!
Kontakt:
Tel.: 775 491 261 – Mgr. Naďa Vavrušková