Vážení rodiče, milí Partyzáni!

letní prázdniny mají sice před sebou ještě několik kapitol, které přinesou jistě zajímavé příběhy, ale Partyzánka se již ze všech sil chystá na nový školní rok, který začne 4.9.2023. Než poprvé zazvoní, připravili jsme pro vás tradiční seriál příspěvků a informací, které budou užitečné a potřebné k tomu, aby vstup do nového školního roku byl pro všechny klidným a příjemným, zkrátka takové procházka růžovým sadem. Příspěvky budeme zveřejňovat jak na našem webu (začínáme v pátek 18.8.), tak také na sociálních sítích. A nenajdete-li mezi našimi informacemi právě tu, kterou potřebujete vy nebo vaše děti, neváhejte využít e-mailu: reditel@zspartyzanska.cz a pošlete mi svůj podnět, na který vám rád (a pokud možno co nejdřív) odpovím!

Do té doby vám přejeme stále krásné a pohodové letní dny!

Mgr.Karel Minařík