Vážení rodiče, milí žáci,

všichni víme, že život, zejména ten školní, někdy přináší vedle radostných chvil i takové okamžiky, které nás dokáží zarmoutit a se kterými si možná nevíme rady. I z tohoto důvodu Vám všem, které by někdy takové chmury potkaly, přinášíme novou službu - schránku důvěry on-line! Trápí-li vás nějaký problém, ať už se týká vaší třídy, vašich spolužáků nebo kamarádů ze školy, můžete nově využít naši službu. Jak na to?

JAK SE SCHRÁNKOU DŮVĚRY PRACOVAT?

Do schránky důvěry můžete vstoupit buď v sekci Pro žáky/Schránka důvěry nebo na úvodní stránce našeho webu naleznete ikonu, která Vás přesměruje na novou službu schránky důvěry. Zde postupujte podle instrukcí:

JAKÉ JSOU VÝHODY NOVÉ SCHRÁNKY?

1. Schránka důvěry je dostupná i v momentě, kdy nejsme ve škole!

2. Text, který do schránky napíšete, je anonymní. Jestliže sami nechcete, adresát (ředitel školy, výchovná poradkyně) neuvidí ani vaše jméno, ani email, zkrátka žádný údaj o vás!

3. Opověď jenom pro Vás! Na rozdíl od klasické schránky (která je nadále ve škole pro vás k dispozici) Vám můžeme poslat odpověď, kterou si vyzvednete pouze vy!

Chceme, abyste se v naší škole cítili bezpečně, vaše ZŠ Partyzánská