První únorové odpoledne se po obědě sešli přátelé poezie z  naší školy, aby se i letos utkali nejlepší recitátoři z 2. stupně. V nabité konkurenci si v kategorii žáků 6. a 7. tříd postup do okresního kola vybojovali Matěj Kuntoš (1. místo) a Jiří Melíšek (2. místo), na stupních vítězů je doplnila Pavlína Lukešová. Protože porota slyšela mnoho mimořádných přednesů, rozhodla se udělit ještě tři čestná uznání za pěkný výkon, která si odnesli Matouš Prchal, Diana Nesládková a Aneta Jeníková. Ve starší kategorii žáků 8. a 9. tříd si stupně vítězů podělili Anna Korecká (1. místo), Natálie Veselá (2. místo) a Jan Krejčí (3. místo).
Všem účastníkům děkujeme za odvážné a výborné výkony, gratulujeme vítězům a přejeme hodně štěstí v okresním kole.

Mgr. Petra Horčičková