Školní jídelna ZŠ Partyzánská byla v  sobotu 28. 1. útočištěm první série KP 6členných družstev v šachu. Za účasti více než 70 dětí a dospělých se odehrálo 54 vážných partií (se zápisem).  Letošní tabulku tvoří devět týmů a my zde máme dvojí zastoupení.  K samotnému průběhu:  Novoborský B sice narazil na favorita celé soutěže Bižuterii Jablonec a prohrál nepříjemně vysoko 1,5: 4,5, ale pak hladce porazil Turnov 5:1(výhry Jakub Štejnar, Adélka Novotná, remíza Jiří Adámek). Družstvo C mělo lehčí start a oba zápasy s Libštátem i Tanvaldem vyhrálo nejvyšším skóre 6:0. 100% výsledky mají Filip Sichrovský, Vojta Talman, Martin Habenicht i Nikolka Kulašová. Děkuji naší jídelně za důstojné a pěkně vyhřáté prostory, dětem za jejich pěkné výkony a paní učitelce Novotné za podporu, pomoc s organizací a za fotografie. Těsně před dalšími třemi koly KP v Turnově  (11.2.) nás čekají  ještě důležité boje o postup na MČR školních týmů a to ve čtvrtek 9.2. v Liberci.