Naše škola zareagovala na výzvu Městského úřadu v České Lípě, aby se podílela spolu s dalšími základními školami ve městě na výzdobě nového českolipského vlakového nádraží. V sobotu 11. listopadu 2017 zde vypukne velká sláva k 150. výročí příjezdu prvního vlaku do České Lípy.

Zaujalo nás, že naše dětské kresby a malby budou vystaveny ve vstupní hale nádraží, a tak jsme neváhali a vrhli se do práce.

Třída 5. A s p. učitelkou Kostrbovou vytvořila skupinovou práci. Kroužek Hravé kreslení (žáci 1. a 2. tříd) s p. učitelkou Křížovou realizoval další skupinový výtvor jinou formou. Výsledky jejich snažení můžete zhlédnout u schodiště do 1. patra.

Práce jednotlivců si můžete prohlédnout v 1. patře na mobilních stojanech. Svá výtvarná díla zde prezentují žáci ze 6. A a 6. B vytvořené pod vedením p. učitelky Hlobeňové, dále žáci 4. A společně s p. učitelkou Mizerovou, děti ze 4. B p. učitelky Novotné a žáci z 5. B. K projektu se připojily i některé děti ze školní družiny p. vychovatelky Křížové.

Všem děkujeme za aktivitu. Ve fotogalerii naleznete vybrané práce, které jsme odevzdali na městský úřad.

Ing. B. Hlobeňová, Mgr. P. Horčičková