Po vítězství v krajském kole Prezentiády se naše dívčí družstvo Parťačky vydalo 21. 4. na Grandfinále do Brna. V tomto finále soutěžilo celkem 17 týmů žáků základních škol z České a Slovenské republiky. Ditka Landovská a Viki Filipi vytvořily prezentaci na jedno ze zadaných témat – „Krok do neznáma“. Témata finálových soubojů byla zadána v pátek večer a tak byl čas na jejich zpracování opravdu krátký.

Po loňské zkušenosti se dívky připravovaly ještě svědomitěji a jejich snaha se vyplatila. Velkou odměnou jim bylo nejen krásné deváté místo, ale hlavně další zkušenosti a dovednosti, které si z této soutěže odvezli domů.

Na video z loňského ročníku, kterého se Parťačky také účastnily, si můžete prohlédnout ZDE.