V pondělí 18. června se členové našeho parlamentu vydali do Dubice. Mělo tady totiž proběhnout výjezdní zasedání.

Počasí nám přálo, chvilkami sice foukal studený vítr, ale bylo to osvěžující. Když jsme dorazili na místo, měli jsme nejprve čas na občerstvení a prozkoumání „terénu“. Začali jsme se těšit na lanové bludiště, které ve finále dalo některým z nás opravdu zabrat. Po obhlídce následovaly hry a aktivity, které připravily naše koordinátorky a zaměřovaly se na nás, členy, a naše celoroční působení v parlamentu. Vyjadřovali jsme své názory pomocí kruhů, kreslili naši cestu parlamentem (Můj příběh s parlamentem) a odpovídali na otázky netypickou formou. Pak už nás čekala jen zábava. Každý mohl vyzkoušet, co chtěl – Jirka, Pavel, Matěj a Kuba pádili na minigolf, někteří se vrhli na waveboard a ti nejmenší odhalovali vodní svět.

Moc jsme si to užili a bylo nám líto, že vše tak rychle uteklo. Děkujeme za skvělé dopoledne!

Za parlamenťáky

Lucka Pallová (9.B), Izka Sabadošová (8.B)Fotografie