Podpora charitativních akcí se na škole stala samozřejmou součástí školních aktivit. Poté, co jsme podpořili cyklus "Adventních koncertů", přispěli do fondu Sidus na podporu dětských nemocničních oddělení, běželi jsme pro Růženku, rozhodli jsme se, že podpoříme i tradiční akci "Den proti rakovině". Záštitu nad akcí převzali naši parlamenťáci pod vedením Mgr.Romany Strejčkové, kteří budou během zítřejšího dne, 13.5.2015, nabízet ke koupi žlutou kytičku za cenu min.20Kč.

Podpořit tuto akci jsme se rozhodli i proto, že dle nejnovějších statistických údajů se onkologickým pacientem stane každý třetí občan České republiky a každé čtvrté úmrtí je způsobeno rakovinou. Věříme, že i my naším skromným příspěvkem pomůžeme v dalším boji proti této nemoci.