Čas příprav je za námi, první zvonění dnes ráno v 8 hodin konečně odstartovalo nový školní rok 2016/2017. A nutno přiznat, že to byla výjimečná chvíle pro nás všechny - pro učitele, žáky i rodiče. Děkujeme proto všem, kteří přispěli k pohodové atmosféře prvního školního dne! Věříme, že stejně výjimečné budou i následující dny, týdny a měsíce, které nás společně na Partyzánce čekají.

Aby tomu tak bylo, připravili jsme pro vás celou řadu novinek a změn. Jednou z nich je i spuštění našeho školního facebookového profilu (symbolicky v 8:00 hod.), který je dalším krokem v hledání nových cest komunikace školy s veřejností. Jsme přesvědčeni, že je to krok správný a přínosný. O všech dalších novinkách vás budeme v nejbližší době informovat jak na našem profilu, tak také prostřednictvím našeho webu.

Milá Partyzánko, přejeme ti úspěšný školní rok 2016/2017!