Náš evropský projektový  den "Dveře do Evropy" se blíží! Máte chuť si zasoutěžit on line? Pokud ano, vyplňte jednoduchý dotazník, který naleznete na odkazu webové stránky (zde). Podle počtu vyplněných dotazníků bude naše škola zařazena do celostátního hodnocení. Dotazník mohou vyplnit nejen žáci, ale rovněž učitelé, rodiče, prarodiče či kamarádi.

Nezapomeňte do poznámek napsat vaše jméno, příjmení a třídu!

Během projektového dne budou vyhodnoceni a oceněni tři vítězové!  Po ukončení projektového dne bude rovněž vyhlášeno 17 nejlepších škol v celé České republice, které dostanou speciální cenu.

Záleží na vás, jak se Partyzánka umístí, tak neváhejte a vyplňujte. V případě potřeby se zeptejte vašich učitelů, jistě vám poradí. Dotazník musí být vyplněn nejdéle do 10. 6. 2015.

Kromě vyplnění dotazníku se můžete rovněž zapojit do on-line hry "Evropa hrou" (zde), která Vám jistě přinese, kromě poznání, příjemnou zábavu!

Mgr.N.Kadlecová