Ještě jednou Vás touto cestou zvu na akce, které jsme připravili pro vás, naše rodiče: 

7.12.2023 od 16:00 - Jak správně rozpoznat mimořádný dětský talent
Během setkání s námi budou diskutovat  Mgr. Marie Kašparová a Mgr.Eva Dušková Dis., o tom, jak odhalit talent a nadání u našich dětí, jak komunikovat a spolupracovat s pedagogem, jak nastavit podporu ze strany rodičů samotnému dítěti. 
Předpokládaná délka setkání: 90 minut
Účast na akce není potřeba předem rezervovat.

11.12.2023 od 16:00 - Bezpečnost dětí na internetu aneb Jestli milujete svoje děti, nebudete na Partyzánce chybět....

Setkání s panem Stanislavem Uchytilem, ředitelem IT oddělení společnosti Sirius finance (spolupořadatelem akce), na téma hrozeb číhajících na vaše děti i vás samotné v kyberprostoru. Podívejte se ZDE, o čem setkání bude! 

Akce je pro vás zdarma, ale je potřeba (vzhledem k její organizaci) zarezervovat si své místo. Využijte k tomu rezervační systém, do kterého vstoupíte ZDE. Rezervace je možná do pátku 8.12.2023.

Těším se na vzájemné setkání!
Mgr.Karel Minařík