Práce našich deváťáků jsou k vidění na přehlídce děl „Šikovné ruce“, kterou pořádá již po několikáté město Česká Lípa. V letošním roce je výstava spojena s „Živou knihovnou povolání“, na které se prezentují firmy z celého regionu a žáci 8. a 9. tříd se seznamují s jednotlivými profesemi a možnostmi budoucího zaměstnání.

Zhlédnout v salonku KD Crystal můžete výtvory nejen našich žáků. Naše 9. A vyrobila pro tuto příležitost trička, která ozdobily děti zapletením prostříhaných proužků látky. „Béčko“ se nechalo inspirovat stoletým výročím republiky a společně na půdorysu státní vlajky ztvárnilo Hradčany.

Pokud byste se na výstavu nedostali, můžete si práce našich dětí prohlédnout na přiložených fotografiích.

Ing. Barbora Hlobeňová a Mgr. Petra Horčičková