V úterý 7.4. jsme vyrazili na krajské kolo soutěže v prezentačních dovednostech - Prezentiádu. Po školním kole jsme vyslali do boje jeden tým v čistě dámském provedení - Ditka Landovská, Viki Filipi.

Do krajského kola se probojovalo v naší kategorii celkem 5 týmů. Náš tým jednoznačně zvítězil a postoupil do celorepublikového grandfinále, které se uskuteční 16. dubna v Brně.

O skvělém výkonu našich žákyň svědčí i komentář pořadatelů:

"Po rozvážné prezentaci prvního domácího týmu, prezentaci obstojné avšak skrz naskrz základoškolské, přišlo nečekané překvapení - tým Parťačky, hrdý reprezentant Českolipské základní školy. Porotě doslova poklesla čelist údivem. Prezentace této mladičké prezentátorské dívčí dvojice na téma Školní časopis se vyrovnala pozdějším prezentacím středoškolských týmů a mnohé z nich dokonce předčila. Další prezentace byly také pěkné, ale i tak obecenstvo pocítilo pokles zpět do normálu."